Městské divadlo Český Krumlov

Městské divadlo Český Krumlov o.p.s. je obecně prospěšnou společností, jejímž jediným zakladatelem je Město Český Krumlov. Společnost byla založena v dubnu 1996.


Hlavním posláním Městského divadla Český Krumlov je přinášet celoročně do Českého Krumlova kvalitní, žánrově pestrou kulturní nabídku pro všechny věkové kategorie, a to především pro občany města a okresu, poskytovat podporu umělecké zájmové činnosti a poskytovat veřejnosti, nonprofitní i komerční sféře své služby v kultuře a umění a spolupracovat s nimi.


Tohoto poslání společnost dosahuje především pořádáním, zajišťováním a organizováním divadelních představení, koncertů a jiných forem sdělování děl veřejnosti, včetně pořádní kulturních produkcí a zábav, organizování festivalů a přehlídek v oboru divadelního umění, organizováním a zabezpečování městských slavností pro město jako pořadatele, výstavnickou a expoziční činností, pořádáním, zajišťováním a organizováním konferencí, workshopů, seminářů, odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti, v ydáváním a veřejným šířením periodického i neperiodického tisku.
 

V rámci doplňkové činnosti pak poskytuje služby na základě živnostenského oprávnění Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona a poskytuje služby v oborech činnosti: zprostředkování obchodu a služeb, velkoobchod a maloobchod, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí, pronájem a půjčování věcí movitých, reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení.
 

Městské divadlo Český Krumlov je od roku 2009 partnerem realizace projektu města Český Krumlov „Revitalizace areálu klášterů Český Krumlov“. Jednotlivé aktivity zajišťované Městským divadlem Český Krumlov jsou přiblíženy na těchto webových stránkách.
 Kontakt:

Městské divadlo Český Krumlov o. p. s.
Horní Brána, Ulice Horní 2
381 01  Český Krumlov

www.divadlo.ckrumlov.cz
tel: +420 380 711 775
e-mail: info@divadlock.cz  

 

Výběr z kalendáře akcí

Otevřít kalendář akcí

Provozovatelé a partneři

Klášter minoritů je ve vlastnictví Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou

Kontaktní formulář

Pokud jste na našich stránkách nenašli potřebné informace, nebo máte dotazy čí připomínky, zašlete nám je. Odpověď obdržíte na zadaný e-mailový kontakt v nejkratší mozné době. Děkujeme.

(jiný kód) Antispam
Zavřít

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze za účelem kontaktování návštěvníka.
* povinné položky, bez nich není možné zprávu odeslat

Overlay loader