Pro školy

V době letních prázdnin si můžete objednat program pro skupiny z celoroční nabídky školních programů, navíc ale můžete využít i speciální „odlehčené“ letní programy, více zaměřené na hádanky, pohyb po celém areálu a zážitky.

Nabízené školní výukové programy probíhají v areálu nově zrekonstruovaných Klášterů v Českém Krumlově. V minulém školním roce je navštívilo přes 1700 žáků z mnoha mateřských, základních i středních škol. Informace předáváme žákům srozumitelným a zábavným způsobem. Klademe důraz na osvojování vědomostí pomocí vlastního prožitku a přímé zkušenosti založené na aktivitě žáků. Snažíme se probouzet v dětech zvídavost, kreativitu, vztah ke kultuře, přírodě, historii a základním lidským hodnotám.

Každý z programů maximálně přizpůsobujeme potřebám konkrétní školní skupiny.

Programy mohou být doplněny tvořivými aktivitami ve specializovaných řemeslných dílnách, které jsou dobově vybaveny (knihařská, kovářská, brašnářská a ševcovská, keramická, pekařská, barvířská, řezbářská a sklářská dílna).

Kláštery nejsou nuda, přijďte se sami přesvědčit!

 

Výběr z kalendáře akcí

Otevřít kalendář akcí

Provozovatelé a partneři

Klášter minoritů je ve vlastnictví Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou

Kontaktní formulář

Pokud jste na našich stránkách nenašli potřebné informace, nebo máte dotazy čí připomínky, zašlete nám je. Odpověď obdržíte na zadaný e-mailový kontakt v nejkratší mozné době. Děkujeme.

(jiný kód) Antispam
Zavřít

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze za účelem kontaktování návštěvníka.
* povinné položky, bez nich není možné zprávu odeslat

Overlay loader