Umění je hra

Umění je hra

Kde: Klášter klarisek, Výstava Emmy Srncové

Kdy: 1. 6. 2017 - 30. 9. 2017

Tématické zaměření: osobnost Emma Srncová a její tvorba, umělec jako tvořící bytost, umělecké a terapeutické – arteterapeutické prvky technik – práce se skupinou a s osobnostmi žáků

Vhodné pro: žáky od 9 do 13 let

Délka programu: 90 minut

Poznámka: Cílem je získání informací o osobnosti a výtvarnici Emmě Srncové, poznání, co vše se může skrývat pod slovním pojmem umělec, poznání své umělecké stránky, zjištění možnosti propojení emocí a pocitů s aktivní tvorbou.

Umění, tvoření, malířství, individuální a skupinové aktivity i činnosti a především Emma Srncová. Poznáte umění a výtvarné aktivity z nového úhlu pohledu, než na který jste zvyklí a tvoření tak začne bavit opravdu každého. Popustíte uzdu fantazii a vyzkoušíte si experimenty s barvami, neobvyklé výtvarné techniky či další netradiční tvořivé postupy. Seznámíte se s životem a dílem malířky Emmy Srncové. Součástí programu je návštěva výstavy jejích veselých obrazů v areálu kláštera.


Informace pro pedagogy

Cena: 60 Kč / 1 dítě

Pedagogický dozor dvou osob zdarma.

Objednávka: Mgr. Irena Vacková, tel. č. 725 554 683 či email vackova.i@divadlock.cz

Výběr z kalendáře akcí

Otevřít kalendář akcí

Provozovatelé a partneři

Klášter minoritů je ve vlastnictví Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou

Kontaktní formulář

Pokud jste na našich stránkách nenašli potřebné informace, nebo máte dotazy čí připomínky, zašlete nám je. Odpověď obdržíte na zadaný e-mailový kontakt v nejkratší mozné době. Děkujeme.

(jiný kód) Antispam
Zavřít

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze za účelem kontaktování návštěvníka.
* povinné položky, bez nich není možné zprávu odeslat

Overlay loader