Aktuální informace Covid-19

Vážení návštěvníci,
upozorňujeme vás na aktuální vládní opatření, která stanovují splnění těchto podmínek pro vstup do našich prostor:

 • Povinnost používání respirátorů FFP2 v uzavřených prostorách, používání dezinfekce a bezpečných rozestupů tam, kde je to možné.
  Návštěvník musí prokázat svou bezinfekčnost takto - předloží:

  – prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů – přede dnem konání obřadu,
  – aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín),
     musí uplynout nejméně 14 dní.
  – U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.  

Vstupem do naší provozovny deklarujete, že splňujete tyto podmínky a berete na vědomí, že z naší strany musí proběhnout kontrola bezinfekčnosti. V případě neumožnění kontroly nebo v případě nesplnění podmínek vás bohužel nemůžeme do naší provozovny vpustit.

Zároveň vás informujeme, že v naší provozovně probíhá zvýšený úklid a pravidelná dezinfekce prostor a vybavení včetně expozic a všech prostor určených pro naše návštěvníky.

Vítejte a děkujeme za pochopení,
Kláštery Český Krumlov

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov