DOPROVODNÝ PROGRAM

Navštivte výstavu Svět fantazie Jindry Čapka spolu s dětmi a nechte je objevovat, poznávat, hrát si a tvořit. Cyklus kreativních úkolů a kvízů přiblíží
pohádkové příběhy, zaměstná mysl a pro nejmenší se stane klíčem do opravdového světa fantazie. Doprovodný program založený na sbírání hracích karet v prostorách výstavy probouzí v dětech zájem o vystavené ilustrace, podněcuje je všímat si detailů, motivů a barev na obrazech a především dává prostor k aktivitě, kreativitě a přemýšlení. Každý, kdo se zapojí do Hry fantazie, navíc získá drobnou odměnu.

MOBILNÍ APLIKACE SVĚTEM FANTAZIE: ROZHÝBEJ SVĚT FANTAZIE

Připravte si chytré telefony a vstupte do Světa fantazie! Nový mobilní audio průvodce a celá řada zábavných efektů zabaví malé i velké návštěvníky přímo v prostorách výstavy.

Doba trvání: cca 60 min
Doporučeno pro děti od 5 let
Pro návštěvníky výstavy je doprovodný program ZDARMA
Možnost zapůjčení lupy v Návštěvnickém centru - vratná záloha 50 Kč

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: