Nabídka pracovních míst

Pokladní

Náplň práce:

Prodej vstupenek do expozic, prodej zboží, komunikace s návštěvníky a podávání informací.

Požadujeme:

komunikativnost,
příjemné vystupování,
smysl pro zodpovědnost a spolehlivost,
znalost jazyků – angličtina, němčina,
ochotu učit se nové věci,
praxe výhodou,

Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr,
příjemný pracovní kolektiv,
zajímavou práci a stabilní zaměstnání v městské neziskové organizaci.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Kláštery Český Krumlov, Klášterní dvůr 97
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravné formou stravenek
Požadované vzdělání: středoškolské vzdělání

Nástup: dle dohody

Kontakt:

Městské divadlo Český Krumlov, o.p.s., Horní Brána 2, 381 01 Český Krumlov

Kontaktní osoba: Simona Trojanová

E-mail: simona.trojanova@divadlock.cz

Telefon: +420 380 727 365, Mobil: +420 725 545 124

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov