Příměstské tábory v Klášterech

V době jarních, letních, podzimních i dalších prázdnin a volných dnů pořádáme pro děti příměstské tábory. Děti na nich objevují, hrají si, tvoří i pátrají. Stávají se archeology, hledači pokladů, řemeslníky, botaniky nebo třeba i mnichy a jeptiškami. Tábory jsou zaměřené na prohlubování znalostí a dovedností dětí ve věku 6 -10 let z oblasti historie, kultury, botaniky, ale i rozvíjení manuální zručnosti, kreativity a estetického vnímání. Nebojte se, že by snad dětem tábory připomněly školu, toho, že se něco učí, si ani nevšimnou. Vzdělávání probíhá přirozenou cestou v historickém prostředí Klášterů v průběhu her a tvořivých činností. Součástí příměstských táborů jsou i nejrůznější aktivity na čerstvém vzduchu v Klášterní zahradě či historickém centru města. Cílem tábora je umožnit dětem aktivně a zábavně strávit prázdninové dny.

Letní příměstské tábory

V malé skupince 14 dětí se vydejte do Klášterů objevovat a tvořit! Od řemeslníků se naučíte jejich umu, od mnichů naslouchat tichu, od rytířů statečnosti a od princezen eleganci. Alchymistům společně vyfoukneme recept na elixír mládí a podíváme se i na tajemná klášterní místa (do sklepů, na půdy, do zahrad). K tomu vás čekají hry, hádanky, tajemné příběhy a další zábava. Denně od 8 do 16 h. Pro objevitele – školáky ve věku 6 – 12 let. V ceně je zahrnut 1 celodenní výlet včetně vstupů a materiál na tvoření.

Přihlášky: Návštěvnické centrum Klášterů,
Kontakt: tel. 776 410 611, e-mail: marta.dlouha@divadlock.cz

 Publicita IROP, MMR ČR
Partneři Klášterů Český Krumlov Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy Trip Advisor

Kláštery Český Krumlov