DÁMA Z ERBU                          Expozice pro rodiny s dětmi                                                  

 

Kdo založil kláštery? Kdy a proč? O takovém jednom slavném rodě a jeho zásluhách se v naší historické hře dozvíte víc. Tak jak to vlastně bylo? Přijďte to zjistit k nám do kláštera a bez odměny neodejdete!

Hra Dáma z erbu

 

Rodinné vstupné: 550,- Kč (2 dospělí a až 3 děti, za každé další dítě nad uvedený počet 150 Kč). 

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: