Objevte kouzlo umění v srdci 
Českého Krumlova

Navštivte Galerii Český Krumlov, kde historie a umění ožívají v jedinečném prostředí bývalého Kláštera Klarisek.

Vstupenky

Galerie Český Krumlov

Obrazová Galerie Český Krumlov se nachází v unikátních historických budovách bývalého Kláštera Klarisek v historickém centru Českého Krumlova, ve třech vkusně upravených chodbách bývalého ambitu Kláštera v prvním patře, doplněných o prostory bývalých cel, tedy jakýchsi středověkých ubikacích samotných řeholnic.

Český Krumlov ve staletích - Umění inspirované minulostí

Prozkoumejte historická umělecká díla, která zachycují kouzlo Českého Krumlova napříč staletími.

Kouzlo dětských ilustrací z celého světa

Objevte přes 600 unikátních ilustrací, které okouzlují diváky po celém světě.

Galerie Český Krumlov

Historická expozice
"Český Krumlov ve staletích"

Umění inspirované minulostí.

Ponořte se do historie Českého Krumlova prostřednictvím uměleckých děl, které zachycují jeho krásu a atmosféru napříč staletími. Výstava "Český Krumlov ve staletích" představuje přibližně šedesát obrazů od různých autorů, jejichž tvorba byla inspirována tímto malebným městem. Vystavená díla pocházejí ze soukromých sbírek i významných místních institucí, jako je Regionální muzeum, Alšova Jihočeská galerie či českokrumlovská radnice. Přijďte a nechte se unést časem v unikátním prostředí bývalého Kláštera Klarisek.

Historická expozice <br>"Český Krumlov ve staletích"

Sbírka ilustrací pro děti Otakara Božejovského

Kouzlo dětských ilustrací z celého světa

Objevte fascinující svět dětských ilustrací v Galerii Český Krumlov. Sbírka ilustrací Otakara Božejovského nabízí více než 600 originálních děl od 30 autorů z různých koutů světa. Vybraná díla, která byla vystavena v prestižních galeriích jako Metropolitan Museum of Art v New Yorku či Centre Pompidou v Paříži, nyní můžete vidět i u nás. Přijďte a prohlédněte si tyto výjimečné ilustrace, které okouzlí nejen děti, ale i dospělé.

Více

Sbírka ilustrací pro děti Otakara Božejovského

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: