Zásady ochrany osobních údajů

V Klášterech Český Krumlov je pro nás Vaše soukromí důležité a nevidíme důvod do něj zbytečně zasahovat. Pro vlastní využití zpracováváme Vašich údajů opravdu minimum. Přesto je ochrana Vašich osobních údajů jednou z našich největších priorit. Tyto údaje jsou vždy uchovávány v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a případně zpracovávány pouze na základě Vašeho souhlasu; za účelem plnění povinností vůči Vám; nebo za účelem provozování naší programové činnosti nebo pro poskytnutí zákaznického servisu a výhod. 

Podle zákona o ochraně osobních údajů můžete kdykoli: 

  • Vyžádat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • Požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat, opravit nebo smazat,
    V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
  • Při návštěvě našich webových stránek, a to pouze v případě, že k tomu udělíte svůj souhlas, využíváme technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. (odkaz › ZDE). Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již o nás projevili zájem, naše reklamy v síti společnosti Seznam.cz, a.s. (odkaz › ZDE). Společnost Seznam.cz, a.s. (odkaz › ZDE) Vaše údaje dále nepředává. Více o jejich zásadách ochrany osobních údajů zde: https://o.seznam.cz/ochrana-udaju/ (odkaz › ZDE). 

Při telefonické nebo elektronické komunikaci s námi udělujete společnosti Městské Divadlo o.p.s., se sídlem Horní Brána 2, 381 01 Český Krumlov, IČO: 65 00 62 67, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl O, vložka 1, a to konkrétně středisku Kláštery Český Krumlov, se sídlem Klášterní dvůr 97, 381 01 Český Krumlov (dále pouze Kláštery), coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu jméno a e-mailová adresa k využívání pouze Kláštery pro možnost zpětného kontaktu, pokud je tento Vámi při telefonní nebo elektronické komunikaci vyžádán. Tyto údaje budou uchovány maximálně po dobu 3 let v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním Vašich údajů můžete kdykoli stáhnout žádostí na e-mailové adrese nikola.moricova@divadlock.cz (odkaz › ZDE), informace@divadlock.cz (odkaz › ZDE) nebo osobně v Návštěvnickém centru Klášterů.

Při přihlášení ke klášternímu newsletteru nebo našim věrnostním programům udělujete Klášterům, coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu jméno, e-mailová adresa a případně datum návštěvy Klášterů k využívání pouze Kláštery pro interní statistiky Klášterů nebo pro pravidelné zasílání měsíčního programu a klášterních novinek. I tyto údaje budou zpracovány maximálně po dobu 3 let v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a svůj souhlas se zpracováním těchto údajů můžete také kdykoli stáhnout žádostí na e-mailové adrese nikola.moricova@divadlock.cz (odkaz › ZDE), informace@divadlock.cz (odkaz › ZDE) nebo osobně v Návštěvnickém centru Klášterů.

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: