Školní programy pro rok 2023/2024

Bližší informace pro pedagogy:

Milí pedagogové,

jsme rádi, že jste projevili zájem o námi nabízené výukové programy. Školní výukové programy probíhají v areálu Klášterů v Českém Krumlově. Informace předáváme žákům srozumitelným a zábavným způsobem, vědomosti zprostředkováváme pomocí vlastního prožitku a přímé zkušenosti založené na aktivitě žáků. Snažíme se probouzet v dětech zvídavost, kreativitu, vztah ke kultuře, přírodě, historii a základním lidským hodnotám. I naše programy mají určité podmínky. Přečtěte si prosím níže uvedené informace. 

Průběh návštěvy / Sraz s lektory probíhá vždy na Klášterním dvoře. Uvedená délka programu je skutečná doba jeho trvání. Počítejte prosím s časem navíc, který využijete k odbavení na pokladně, návštěvy toalety a odložením osobních věcí v šatně. V déle trvajících programech (nad 90 minut nebo při spojení s řemeslnou dílnou, u mladších dětí i v programech do 90 minut) je navíc zařazena oddechová pauza.

Účast pedagoga na programu / Naši lektoři nezodpovídají za bezpečnost a chování žáků, za žáky je po celou dobu konání výukového programu zodpovědný doprovázející pedagog. Musí tedy být přítomen po celou dobu programu. Na 10 až 28 žáků má pedagogický doprovod v počtu 2 osob vstup na program zdarma (v případě objednávky řemeslných dílen si hradí cenu výrobku, pokud si jej s žáky vytváří).

Počet žáků / Minimální počet je 10 žáků na programu. Při menším počtu požadujeme úhradu částky odpovídající minimálnímu počtu žáků. Maximální počet žáků je 28 na programu. V případě větších počtů žáky dělíme na 2 skupiny, a proto si prosím zarezervujte dopolední i odpolední termín a do poznámky uveďte navazující časy (např. dopolední 9:00-10:30, odpolední 10:30-12:00).

Zrušení dohodnutého termínu / V případě potřeby zrušení či změny termínu školního programu nás prosím informujte emailem či telefonicky, a to v dostatečném předstihu.

Speciální potřeby / Programů se mohou zúčastnit i skupiny se speciálními potřebami. Všechny nám je prosím specifikujte při objednávání do poznámky (např. invalidní vozíček).

 

V případě dalších dotazů kontaktujte:

Irenu Koníčkovou tel. +420 725 554 785 / e-mail: irena.konickova@klasteryck.cz
nebo Mgr. Kateřinu Tomanovou e-mail: katerina.tomanova@klasteryck.cz

 

 

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: