Praktické informace

Bezbariérové přístupy v areálu 

Bezbariérové přístupy v areálu

  • vchody do areálu klášterů z ulic Klášterní, Latrán a Pivovarská; 
  • venkovní prostory, nádvoří, zahrady;
  • pokladna

  • EXPOZICE:
    • Život a umění v krumlovských klášterech: základní okruh, mimo expozice lapidária.
    • Interaktivní expozice: mimo půdní a sklepní prostory
    • Výstavní prostory: přístup výtahem.                                                                                                                                                           

Parkování v Českém Krumlově

V historickém centru města je vymezena pěší zóna, kde vjezd a parkování je povoleno jen na zvláštní povolení městského úřadu.
V těsné blízkosti centra nabízí městský parkovací systém parkoviště P2 - Pod poštou.

Podrobné informace k parkovacímu systému, aktuálním cenám a vybavení parkovišť naleznete na webových stránkách města: https://www.ckrumlov.info/cz/parkovani-ve-meste/

Školní skupiny v expozicích

Vážení návštěvníci, během školního roku především v dopoledních hodinách jsou expozice navštěvovány školními skupinami. Počítejte prosím s možností, že se ve výstavním prostoru může pohybovat větší skupina dětí pod vedením lektora.

Pejsci

Vaše domácí mazlíčky bohužel nemůžeme do expozic pustit z hygienických a bezpečnéstních důvodů.

 

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: