Informace pro pedagogy

Milí pedagogové, jsme rádi, že jste projevili zájem o námi nabízené výukové programy. Řada z nich je časově omezená a souvisí např. s instalovanou výstavou, ostatní jsou celoroční.

Školní výukové programy probíhají v areálu Klášterů v Českém Krumlově. Informace předáváme žákům srozumitelným a zábavným způsobem, vědomosti zprostředkujeme pomocí vlastního prožitku a přímé zkušenosti založené na aktivitě žáků. Snažíme se probouzet v dětech zvídavost, kreativitu, vztah ke kultuře, přírodě, historii a základním lidským hodnotám. I naše programy mají určité podmínky. Přečtěte si prosím níže uvedené informace. 
Kláštery nejsou nuda, přijďte se sami přesvědčit!

S žáky můžete navštívit výukové programy nebo samotné expozice (Život a umění v krumlovských klášterech, Interaktivní expozice lidských dovedností). Tyto expozice procházíte bez průvodce.

Účast pedagoga na programu

Naši lektoři nezodpovídají za bezpečnost a chování žáků, za žáky je po celou dobu konání výukového programu zodpovědný doprovázející pedagog. Musí tedy být přítomen po celou dobu programu.

Důležité upozornění: Při návštěvě řemeslných dílen je zapotřebí doprovod minimálně dvou pedagogů.

Cena programu

Cena za žáka je vždy uvedena u anotací jednotlivých programů.

Minimální počet žáků

Je 10 žáků na jednom programu (ideální počet je kolem 20). Při menším počtu požadujeme úhradu částky odpovídající minimálnímu počtu žáků.

Maximální počet žáků

Je 28 na programu (v případě větších počtů žáky dělíme na 2 skupiny).

Pedagogický doprovod

Pedagogický doprovod v počtu 2 osob má vstup na program zdarma (v případě tvoření či návštěvy řemeslné dílny si hradí cenu výrobku, pokud si jej také vytváří).

Důležité upozornění: Při návštěvě řemeslných dílen je zapotřebí doprovod minimálně dvou pedagogů.

Objednání programů

Na výukový program je nutné třídu objednat (čím dříve, tím lépe) a to telefonicky (v době mezi 8 – 16 h) nebo e-mailem. Při objednání e-mailem je teprve potvrzení termínu lektorem považováno za závaznou objednávku.

Zrušení dohodnutého termínu školou

Objednávku programu lze zrušit nejpozději týden předem. V případě zrušení termínu méně než týden předem nebo neúčasti na objednaném programu bez zrušení termínu neúčtujeme storno poplatky, vzniklé komplikace ale zohledňujeme při příštím objednávání. Možným řešením náhlé situace může být účast jiné třídy z vaší školy.

Zrušení dohodnutého termínu organizátorem

V případě náhlé indispozice lektora, nebo v případě jiné potřeby je možné zrušit dohodnutý termín, o čemž objednávajícího neprodleně informujeme. Za zrušený termín navrhneme náhradní.

Způsob úhrady

Program lze zaplatit v hotovosti na pokladně (doklad o zaplacení je samozřejmostí) nebo fakturou (po předchozí domluvě a zaslání objednávky).

Speciální potřeby

Programů se mohou zúčastnit i skupiny se speciálními potřebami, programy jsme schopni přizpůsobit jejich požadavkům.

Pauza

V déle trvajících programech (nad 90 minut nebo při spojení s řemeslnou dílnou, u mladších dětí i v programech do 90 minut) je zařazena pauza.

 

Kontakt pro objednání: Irena Koníčková 
e-mail: irena.konickova@divadlock.cz
telefon: +420 725 554 785

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: