Podzimní příměstský tábor v Klášterech
27. - 29. 10. 2021

Příměstské tábory v Klášterech jsou vždycky BOŽÍ! Tak kde jinde strávit podzimní prázdniny, než právě u nás. Přijďte s námi vyrábět, hrát si a poznávat toto jedinečné prostředí, dýchající historií a opředené řadou legend. Prožijete to s námi?

Jak už je u nás zvykem, tábor je založen na hrách, poznávání historie, venkovních vycházkách a zejména na tvořivých aktivitách. 

Podmínkou je, aby dítě již chodilo min. do 1. třídy ZŠ nebo nepřesáhlo věk 12 let. 
Náš příměstský tábor lze absolvovat pouze v plné délce 3 dnů, a to vždy od 8:00 do 16:00 hodin. Cena tábora činí 1800 Kč/os a je v ní zahrnuta třídenní strava (oběd a 2x svačina), pitný režim a materiál na tvoření. 

Pokud se rozhodnete využít naši nabídku, zašlete prosím vyplněnou přihlášku, kartičku pojišťovny a doplňující formuláře elektronickou poštou, a to na emailovou adresu katerina.tomanova@divadlock.cz
Uzávěrka přihlášek je 17. 10. 2021.

V současné době nejsou covidová opatření při nástupu na tábor nutná, v případě změn Vás budeme včas informovat.

Stáhněte si:

Partneři
Jihočeský kraj Město Český Krumlov Městské divadlo Český Krumlov DMO Český Krumlov Region Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov Trip Advisor Larson-Juhl s.r.o. POHL cz, a.s. VIDOX s.r.o. POstavPO s.r.o. Jihočeská centrála cestovního ruchu Český rozhlas České Budějovice Kudy z nudy

Kláštery Český Krumlov